Harmonogram wrześniowych Forów Mieszkańców

Wtorek, 20 sierpnia 2019

Już za miesiąc rozpoczną się spotkania Forów Mieszkańców, na których przestawione zostaną wyniki weryfikacji merytoryczno-prawnej projektów. Będzie to czas na podjęcie decyzji, które z projektów zostaną wybrane do realizacji. Poniżej prezentujemy pełny harmonogram spotkań:

Środa, 18 września

  • Śródmieście – Miejska Biblioteka Publiczna, Al. Kościuszki 25 – godzina 17:15
  • Łęka – Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185a – godzina 17:00
  • Manhattan - Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej, Al. Piłsudskiego 32 – godzina 17:00
  • Tworzeń - Szkoła Podstawowa nr  11, Al. Piłsudskiego 103 – godzina 17:00
  • Ratanice - Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9 – godzina 17:00
  • Marianki - Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9 – godzina 18:00

Czwartek, 19 września

  • Mydlice Południowe – Szkoła Muzyczna im. Spisaka, ul. Grynia 17 – godzina 17:00
  • Stary Gołonóg – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3 – godzina 17:00
  • Osiedle Młodych Hutników – Zespół Szkół Podstawowych nr 7, Al. Zwycięstwa 77 – godzina 17:00
  • Strzemieszyce Małe - Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61 – godzina 17:00

Piątek, 20 września

  • Piekło - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Przystań”, ul. Jasna 29 – godzina 17:00
  • Łosień – Świetlica Środowiskowa, ul. Przedziałowa 1 – godzina 17:00
  • Reden-Adamiecki – Klub Helikon, ul. Wojska Polskiego 45 – godzina 17:00
  • Strzemieszyce Wielkie – Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Ofiar Katynia 93 – godzina 17:00

Poniedziałek, 23 września

  • Brodway – Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4 – godzina 17:00
  • Łazy Błędowskie – Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188 – godzina 17:00
  • Błędów - Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188 – godzina 18:00
  • Łęknice – Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35 – godzina 17:00
  • Ujejsce – Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Mieszka I 20 – godzina 17:00
  • Tucznawa-Bugaj-Sikorka – Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Idzikowskiego 139 – godzina 17:00

Wtorek, 24 września

  • Kuźniczka Nowa – Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48 – godzina 17:00
  • Antoniów – Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4 – godzina 17:00
  • Staszic - Szkoła Podstawowa nr 8, budynek A, ul. Krasińskiego 34 – 17:00
  • Podlesie - Szkoła Podstawowa nr 8, budynek A, ul. Krasińskiego 34 – 18:00

Środa, 25 września

  • Mydlice Północne- Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A – godzina 17:00
  • Gołonóg – Szkoła Podstawowa nr 18, al. Piłsudskiego 73 – godzina 17:00
  • Reden – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego, ul. Reymonta 14 – godzina 17:00
  • Trzebiesławice – Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 24 – godzina 17:00

Czwartek, 26 września

  • Stara Dąbrowa – Muzeum Miejskie „Sztygarka”, ul. Legionów Polskich 69 – godzina 17:00
  • Zielona-Korzeniec-Dziewiąty – Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Konopnickiej 5 – godzina 17:00
  • Aleje - Szkoła Podstawowa nr 8, budynek B, ul. Wyspiańskiego 1 – godzina 17:00

Piątek 27 września

  • Kasprzak - Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25 – godzina 17:00
  • Okradzionów – Świetlica Środowiskowa, ul. Białej Przemszy 23 – godzina 17:00
  • Rudy – Świetlica Środowiskowa, ul. Rudy 13a – godzina 18:30
  • Ząbkowice – Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2 – godzina 17:00
PoWtŚrCzPtSoNd
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
232425262728 29
3031
Ładowanie...